Přátelsky: Sokol Bor - 1. FC Horšovský Týn 3:2 (2:1)

14.08.2010 16:42

V pátek 13. srpna si zajeli hráči k přípravnému zápasu do Boru. Kvůli zraněním a zaměstnání jich jela pouze jedenáctka.

V první půli domácí záloha přehrávala stejnou řadu hostů a z toho pramenilo množství šancí, ze kterých však domácí proměnili jen dvě. Za stavu 1:0 vyrovnal za hosty Kotlan, ale domácí šli do přestávky opět do vedení.

Ve druhém poločasu borští zvýšili na 3:1, poté postupně odstoupili pro bolesti zad Vachtl a pro zranění Jakub Šot, který se vrátil sestavy a hosté dohrávali o devíti hráčích. Přesto se v závěru po faulu na pronikajícího Kotlana podařilo z pokutového kopu snížit Taušovi na konečných 3:2.

Hráčský kádr ještě není zcela stabilizován a trenér Kožíšek proto nemá úplně jasno s kým bude moci pro začátek sezóny počítat.